Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Ostrowite
20.07.2020 14:33

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Gmina Ostrowite realizuje operację pn. "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Ostrowite" mającą na celu poprawa warunków życia mieszkańców Gminy Ostrowite, która współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: budowa sieci kanalizacji sanitarnej Kosewo - Giewartów, budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Giewartowie ul. Wichlińskiego, budowa sieci wodociągowej w Tomiszewie oraz przebudowa sieci wodociągowej na stacji uzdatniania wody w Kąpielu.
Najczęściej przeglądane informacje:
Zmiana godzin pracy urzędu XXVI Wielkopolski Piknik Sołtysów już 20 czerwca w Sompolnie Kondolencje XXVIII Sesja Rady Gminy Ostrowite Wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Ostrowite 5 czerwca 2026 r. - Urząd Gminy Ostrowite będzie nieczynny Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Ostrowitem Nabór wniosków na usuwanie azbestu Powiatowe Obchody Dnia Strażaka – Ostrowite 2026 Wielkopolska wspiera pszczoły – nabór zgłoszeń dla pszczelarzy do 28 maja 2026 r.




Gmina
Gmina Ostrowite