Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst

Koła Gospodyń Wiejskich


 • Działaj lokalnie!

  16.12.2019 08:28Działaj lokalnie!

  KGW Ostrowite w czerwcu br. wygrało konkurs zorganizowany przez Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska” w ramach programu Działaj Lokalnie 2019. Celem tej inicjatywy było pokazanie współpracy między mieszkańcami na rzecz dobra wspólnego. Poniżej prezentujemy film z realizacji tego przedsięwzięcia.

 • Kulinarne podróże po gminie Ostrowite

  19.04.2019 15:56Kulinarne podróże po gminie Ostrowite

  Koła gospodyń wiejskich z obszaru gminy Ostrowite promują się w albumie "Kulinarne podróze po Wielkopolsce. Wielkanoc".  W publikacji tej znajdują się zdjęcia członkiń, opis ich działalności oraz przepisy na potrawy wielkanocne wraz ze zdjęciami. Nie zabrakło również strony poświęconej gminie Ostrowite.

 • Koło Gospodyń Wiejskich w Jarotkach - film kulinarny

  10.04.2019 10:37Koło Gospodyń Wiejskich w Jarotkach - film kulinarny

  Serię filmów kulinarnych z cyklu "Kulinarne rewolucje regionu ostrowickiego" zamyka Koło Gospodyń Wiejskich w Jarotkach z propozycją przygotowania schabu z morelami. Film powstał we współpracy z Urzędem Gminy Ostrowite.

 • Koło Gospodyń Wiejskich w Gostuniu - film kulinarny

  09.04.2019 10:52Koło Gospodyń Wiejskich w Gostuniu - film kulinarny

  Kotlecki pożarskie to kolejna propozycja wielkanocnej potrawy. Przepis na ich przygotowanie zdradzi Koło Gospodyń Wiejskich w Gostuniu w przygotowanym we współpracy z Urzędem Gminy Ostrowite filmie kulinarnym.

 • Koło Gospodyń Wiejskich w Giewartowie - film kulinarny

  04.04.2019 15:33Koło Gospodyń Wiejskich w Giewartowie - film kulinarny

  Koło Gospodyń Wiejskich w Giewartowie "Nad Jeziorem" zaprezentuje Państwu jak przygotować białą kiełbasę. Jest to czwarty odcinek z cyklu "Kulinarne rewolucje regionu ostrowickiego" -  filmów kulinarnych przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich z obszaru gminy Ostrowite we współpracy z Urzędem Gminy Ostrowite.

 • KGW Kąpiel - film kulinarny

  03.04.2019 17:25KGW Kąpiel - film kulinarny

  W trzecim odcinku z cyklu "Kulinarne rewolucje regionu ostrowickiego", Koło Gospodyń Wiejskich w Kąpielu zaprezentuje Państwu, jak przygotować jaja w mielony. Zachęcamy do obejrzenia filmu kulinarnego.

 • KGW Ostrowite - film kulinarny

  02.04.2019 18:33KGW Ostrowite - film kulinarny

  Dziś prezentujemy film kulinarny przygotowany przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Ostrowitem. Babka z majonezem to kolejna propozycja na wielkanocny stół.

 • KGW w Naprusewie - film kulinarny

  01.04.2019 12:01KGW w Naprusewie - film kulinarny

  Zamieszczamy przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Naprusewie film kulinarny z przygotowania kaczki pieczonej. Jest to pierwszy odcinek z cyklu "Kulinarnych rewolucji regionu ostrowickiego" i stanowi propozycję potrawy na wielkanocny stół.

 • Premiera filmów kulinarnych

  29.03.2019 15:26Premiera filmów kulinarnych

  Koła gospodyń wiejskich z obszaru gminy Ostrowite przygotowały 7 odcinków kulinarnych, w trakcie których przed obiektywem kamery zaprezentowały jak przygotować smaczne potrawy wielkanocne. Ich premiera będzie miała miejsce od 1 kwietnia na www.ostrowite.pl.

 • Schab z morelami

  29.03.2019 14:00Schab z morelami

  Schab z morelami to kolejna propozycja dania wielkanocnego. Przepisem tym podzielą się z Państwem członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Jarotkach. Premiera odcinka kulinarnego już niebawem na www.ostrowite.pl.  

 • Kotleciki pożarskie

  29.03.2019 13:46Kotleciki pożarskie

  Koło Gospodyń Wiejskich w Gostuniu zaprezentuje Państwu jak przygotować  kotleciki pożarskie. Film kulinarny już niebawem. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej.

 • Jajka faszerowane

  29.03.2019 13:33Jajka faszerowane

  Koło Gospodyń Wiejskich w Izdebnie podzieli się z Państwem przepisem na jajka faszerowane. Tej potrawy nie może zabraknąć na wielkanocnym stole. Film już niebawem na www.ostrowite.pl.

 • Kiełbasa biała i żurek na kiełbasie

  27.02.2019 18:44Kiełbasa biała i żurek na kiełbasie

  Zbliża się Wielkanoc. Z tej okazji Koło Gospodyń Wiejskich w Giewartowie "Nad Jeziorem" zaprezentuje w filmie kulinarnym ich sekret przygotowania kiełbasy białej wraz z żurkiem. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której niebawem pojawi się ten film.


ˆ