Międzynarodowy mecz w Ostrowitem
10.06.2015 15:07
W dniu 05. czerwca br. na stadionie gminnym w Ostrowitem odbył się mecz towarzyszki pomiędzy LZS ,,CZARNI” Ostrowite a Stowarzyszeniem Społeczno - Kulturalnym Jemeńczyków w Polsce.
Przyjacielski pojedynek zakończył się minimalną wygraną CZARNYCH 5-4. Impreza odbywała się w miłej atmosferze. Na trybunach znajdowali się m.in. Wicemarszałek Sejmu RP pan Eugeniusz Grzeszczak, który wspólnie z działaczami LZS ,,CZARNI” wręczył gościom pamiątkowe szaliki klubu, oraz Przewodniczący Rady Gminy Ostrowite pan Marek Nowakowski.
Najczęściej przeglądane informacje:
Zmiana godzin pracy urzędu XXVI Wielkopolski Piknik Sołtysów już 20 czerwca w Sompolnie Kondolencje XXVIII Sesja Rady Gminy Ostrowite Wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Ostrowite 5 czerwca 2026 r. - Urząd Gminy Ostrowite będzie nieczynny Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Ostrowitem Nabór wniosków na usuwanie azbestu Powiatowe Obchody Dnia Strażaka – Ostrowite 2026 Wielkopolska wspiera pszczoły – nabór zgłoszeń dla pszczelarzy do 28 maja 2026 r.




Gmina



























Gmina Ostrowite