Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst

Informacje


Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki Kąpiela

29.05.2024 07:38


Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki Kąpiela

To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Anna Bruch mieszkanka Kąpiela, gm. Ostrowite, w którym się urodziła.

18 maja br. ukończyła już ten piękny wiek.

Z tej też okazji dostojną Jubilatkę odwiedzili samorządowcy, którzy w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli list gratulacyjny wraz z koszem kwiatów.

Szanownej Jubilatce najserdeczniejsze życzenia i gratulacje przekazane przez Prezesa Rady Ministrów odczytałem i wręczyłem osobiście. Dopełnieniem tej niecodziennej uroczystości było wzniesienie toastu za zdrowie Jubilatki, podczas którego odśpiewano ,,200 lat''.

Pani Anna, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią. Z wielkim wzruszeniem dziękowała za życzenia i odwiedziny.

Warto podkreślić, że 100 lat to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzą lata doświadczeń, naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy, źródło nadziei z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość, najdroższe Jej osoby.

Ten Jubileusz to również wielka duma dla mieszkańców oraz władz samorządowych Gminy Ostrowite.

<<< Powrót do poprzedniej strony

ˆ