Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst

Dom Wypoczynkowy "Pod Strzechą"
w Giewartowie

Giewartów
ul. Grota Roweckiego 155
62-402 Giewartów
tel./fax +48 63 276 60 18,
tel. kom. +48 665 330 139
kontakt@pensjonat-giewartow.com
www.pensjonat-giewartow.com
facebook.com/pensjonat.giewartow

Film promujący obiekt (KLIKNIJ TUTAJ)


 


"Akacjowy Gaj" Sławomir Wojciechowski

Tomaszewo 18
62-402 Ostrowite
tel. 695 23 53 53
www.akacjowygaj.pl
 

 

 

Gospodarstwo Agroturystyczne położonej jest na terenie Gminy Ostrowite, 1,5 km od urokliwego jeziora ostrowickiego a 7 km od m. Giewartów na jeziorem powidzkim. W odległości 1000 m znajdują się sklepy spożywczo-przemysłowe, bank, Urząd Gminy, szkoły, OSP oraz kościół.

Udostępniamy 4 pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki. Jeden z pokoi posiada osobną łazienkę. Dla pozostałych udostępnione są 2 łazienki w węźle higieniczno-sanitarnym.

Ponadto do dyspozycji goście mają kuchnię oraz salon z pokojem  o powierzchni ponad 80m2  . Istnieje możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej.
Obok budynku znajduje się duży zielony teren wśród akacji oraz brzóz z możliwością grilowania i wycieczek rowerowych / możliwość udostępnienia rowerów.

Przy obiekcie dostępny parking.

Posiłki: do dyspozycji kuchnia lub catering.


Dom JOLANTA , ZBIGNIEW MIŻEJEWSCY

Giewartów
ul. Lotników Polskich 1
62-402 Ostrowite
tel. (063) 276-61-22

Gospodarstwo Agroturystyczne położonej jest na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego, niedaleko brzegu Jeziora Powidzkiego, w miejscowości Giewartów, ul. Lotników Polskich 1. W odległości 10 m znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy (w tym samym budynku). Udostępniamy pokoje 2, 3 i 4 - osobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi.
Obok pokoi znajduje się duży plac rekreacyjny z możliwością grilowania, wypożyczania rowerów, sprzętu wodnego np. łodzi. W odległości 100 m znajduje się plaża ze strzeżonym kąpieliskiem. W pobliżu znajduje się kościół i piękny park.

Ilość pokoi: jeden pokój dwuosobowy, jeden pokój trzyosobowy, dwa pokoje czteroosobowe.

Udogodnienia w pokojach: pokoje z łazienkami, TV, radio i czajnik w pokojach, internet w obiekcie.

Dostępne w obiekcie: parking, sprzęt plażowy, sprzęt wędkarski, łodzie wiosłowe, miejsce na grill, plac zabaw dla dzieci.

Posiłki: brak wyżywienia.Gospodarstwo agroturystyczne "POD LIPAMI"

Giewartów
ul. Armii Krajowej 15
62-402 Ostrowite
tel. 509 993 302


Do dyspozycji gości przeznaczony jest budynek o osobnym wejściu. Posiadamy pokoje 3- i 4-osobowe z łazienkami. W każdym pokoju znajduje się telewizor i radio. Oferujemy zakwaterowanie z wyżywieniem; goście zainteresowani wyżywieniem na własną rękę mogą skorzystać z kuchni wyposażonej w podstawowy sprzęt AGD.

Posiadamy konie, kuce, kozy, króliki oraz inne zwierzęta gospodarskie. Organizujemy przejażdżki bryczką, konne oraz- dla dzieci- przejażdżki na kucykach.

Oferujemy możliwość wypoczynku w cichej, malowniczo położonej miejscowości, nad brzegiem Jeziora Powidzkiego, na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Nasze gospodarstwo agroturystyczne ulokowane jest kilkadziesiąt metrów od brzegu jeziora, przy głównej drodze naszej miejscowości. Dla amatorów wędkarstwa oferujemy wypoczynek nad stawem tuż obok budynku mieszkalnego, a na osoby chcące wypocząć w ciszy czeka ukryta pośród drzew altanka, która ochroni zarówno przed deszczem jak i upałem lata.


Pensjonat NA SKRZYNCE

Skrzynka 175
62-402 Ostrowite
tel. kom. 501-78-18-18
www.powidz.com.pl

Ilość pokoi: dwa pokoje dwuosobowe, jeden pokój trzyosobowy, dwa pokoje czteroosobowe.
Udogodnienia w pokojach: pokoje z łazienką wspólną, TV w pokojach, aneks kuchenny.
Dostępne w obiekcie: parking, boisko do siatkówki, miejsce na grill, plac zabaw dla dzieci, sala imprez okolicznościowych.
Posiłki: brak wyżywienia.


GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE WILLA OLA

Giewartów
ul. Armii Krajowej 7
62-402 Ostrowite
tel. (063) 27-66-195

wiatrowscy.pl
ewa@wiatrowscy.pl

 

Liczba pokoi: dwa pokoje dwuosobowe, dwa pokoje czteroosobowe.

Dostępne posiłki: brak wyżywienia.

Udogodnienia w pokojach: pokoje z łazienką wspólną, możliwość dostawki, TV w pokojach, internet w obiekcie, czajnik w pokojach, balkon, aneks kuchenny..
Na 4 pokoje dostępne są 3 łazienki oraz kuchnia i pralnia. W każdym pokoju: lodówka, czajnik, zestaw naczyń i sztuććów oraz telewizor. Na terenie obiektu bezpłatny parking, plac zabaw dla dzieci oraz altana grilowa.

WINNICA OSTOJA: 
Do dyspozycji gości własna winnica i staw wędkarski oddalone od Giewartowa 2 km. Na winnicy możliwość jej zwiedzania i degustacji win, połowu ryb (wędkowanie) oraz możliwość zorganizowania ogniska czy grila.

 
AGROTURYSTYKA ZAKĄTEK

Giewartów
ul. Ks. Wichlińskiego 1
62-402 Ostrowite
tel. 632766202

www.pokojegiewartow.pl
khakprz@wp.pl

Rodzaj obiektu: całoroczny.

Dostępne pokoje: jeden pokój dwuosobowy, jeden pokój trzyosobowy, jeden pokój czteroosobowy.

Dostępne posiłki: śniadanie, obiadokolacje.

Udogodnienia w pokojach: pokoje z łazienką wspólną, możliwość dostawki, radio w pokojach, TV w pokojach, czajnik w pokojach, aneks kuchenny.


 


OŚRODEK AKTYWNEGO WYPOCZYNKU MICHASIÓWKA

Giewartów
ul. Armii Krajowej 123
62-402 Ostrowite
tel. 664932172

www.sun-sport.pl www.michasiowka.com
balbina@sun-sport.pl

 

 

Rodzaj obiektu: sezonowy; ośrodek wypoczynkowy.

Liczba miejsc: 200.

Dostępne posiłki: pełne wyżywienie.

Udogodnienia w pokojach: pokoje z łazienkami, pokoje ze wspólną łazienką, tarasy, internet w obiekcie.

Informacje dodatkowe: wypoczynek zorganizowanyGOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE "ZACISZE"

Sienno 21
62-402 Ostrowite
tel. 601820081

turystycznezacisze.pl
agrozacisze@vp.pl

 

 

Rodzaj obiektu: całoroczny.

Dostępne pokoje: 20.

Dostępne posiłki: pełne wyżywienie.

Udogodnienia w pokojach: pokoje z łazienkami, pokoje z łazienką wspólną, możliwość dostawki, radio w pokojach, TV w pokojach, internet w pokojach, internet w obiekcie, czajnik w pokojach, klimatyzacja, balkon/taras, aneks kuchenny.

Informacje dodatkowe:
Urokliwy Ośrodek Agroturystyczny „Zacisze” stanowi połączenie nowoczesności z naturą Powidzkiego Parku Krajobrazowego (Wielkopolska). To wyjątkowe miejsce zarówno dla Gości indywidualnych, jak i Klientów biznesowych. Oferta Ośrodka pozwala na wypoczynek letni, zimowy, wakacje rodzinne, weekendy w gronie przyjaciół, wypoczynek świąteczny oraz sylwestrowy. Ośrodek „Zacisze” pozwala swoim Gościom na swobodne korzystanie ze wszelkich dostępnych atrakcji oraz spokojne funkcjonowanie, przepełnione ciszą. Lokalizacja: w samym centrum Polski, 80 km od Poznania, 20 km od zjazdu z autostrady A2 (węzeł w Słupcy). Gospodarstwo Agroturystyczne „Zacisze” dysponuje funkcjonalnymi pokojami, w których Goście odnajdą komfort oraz będą mogli oddać się odprężeniu. Przygotowaliśmy dla Państwa 20 pokoi: 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami oraz trzy apartamenty. Do dyspozycji pozostawiamy również ogrodzony i monitorowany parking. Ponadto, na terenie naszego gospodarstwa, znajduje się wypożyczalnia rowerów, sala bilardowa, stół do ping ponga oraz boisko do plażowej piłki siatkowej, piłki nożnej a wszyscy nasi Goście mogą bez przeszkód korzystać z bezprzewodowego Internetu. W bezpośrednim otoczeniu Gospodarstwa Agroturystycznego znajduje się las, zapraszający do korzystania ze spacerowych ścieżek. Dodatkową atrakcję stanowi staw oraz wiele miejsc przystosowanych do indywidualnego odpoczynku tj. chata grillowa, basen z barem czy atrakcyjnie urządzony ogród rekreacyjny. Posiadamy również strefę SPA, w której nasi Goście mogą się zrelaksować i odpocząć. Ośrodek jest całoroczny – posiada ogrzewanie centralne. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw, mini golfa oraz mini zoo.


 


ˆ