Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst

Sport i rekreacja

Podium dla Gminy Ostrowite

05.03.2019 12:50

Podium dla sportowców z gminy Ostrowite. W rozegranych 1 marca 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej w Ostrowitem Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Giewartowie, a drużyna ze Szkoły Podstawowej w Ostrowitem zajęła drugie miejsce.

Awans do Finału Rejonowego wywalczyła Szkoła Podstawowa w Giewartowie w składzie: Amalia Burda, Malwina Liczbińska, Julia Maciejewska, Marta Marszałkowska, Nikola Kalecka, Oliwia Pająk, Nicoletta Prokop, Dagmara Rosik i Oliwia Stachowiak. Opiekunem drużyny był Piotr Staśkiewicz

W zawodach uczestniczyło 69 zawodniczek z 7 szkół podstawowych z powiatu słupeckiego.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na stronie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Słupcy (TUTAJ).