Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w Ostrowitem
10.02.2022 08:41
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ludwiki Jakubowicz w Ostrowitem informuje, iż w dniach od 1 do 25 marca 2022 r. będzie miała miejsce rekrutacja dzieci w wieku od 3 do 6 lat do oddziałów przedszkolnych mieszczących się w budynku Szkoły Podstawowej im. Ludwiki Jakubowicz w Ostrowitem na rok szkolny 2022/2023.
Rodzice / prawni opiekunowie mogą skorzystać z dwóch sposobów składania wniosków rekrutacyjnych.
1. Elektronicznie – skan dokumentów wysłać drogą mailową na adres: spostrowite@poczta.onet.pl.
2. Dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do sekretariatu Szkoły Podstawowej w Ostrowitem w godz. 8.00 – 13.00 wraz z niezbędnymi załącznikami w nieprzekraczalnym terminie do 25 marca 2022 r.
Formularz wniosku wraz z załącznikami dostępne są w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Ostrowitem, a także na stronie www.ostrowite.pl, www.spostrowite.pl.
Jednocześnie informuję, iż rodzice, których dzieci uczęszczały do oddziału przedszkolnego w Ostrowitem w roku szkolnym 2021/2022 - w przypadku woli kontynuowania wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2022/2023 zobowiązani są w terminie od 14 do 21 lutego 2022 r. o dostarczenie tylko deklaracji kontynuowania wychowania przedszkolnego.
Najczęściej przeglądane informacje:
Zmiana godzin pracy urzędu XXVI Wielkopolski Piknik Sołtysów już 20 czerwca w Sompolnie Kondolencje XXVIII Sesja Rady Gminy Ostrowite Wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Ostrowite 5 czerwca 2026 r. - Urząd Gminy Ostrowite będzie nieczynny Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Ostrowitem Nabór wniosków na usuwanie azbestu Powiatowe Obchody Dnia Strażaka – Ostrowite 2026 Wielkopolska wspiera pszczoły – nabór zgłoszeń dla pszczelarzy do 28 maja 2026 r.




Gmina
Gmina Ostrowite