Otwarcie EKOPRACOWNI
11.12.2023 16:00
W piątek 8 grudnia odbyło się w Szkole Podstawowej im. Ludwiki Jakubowicz w Ostrowitem uroczyste otwarcie pracowni przyrodniczej – tzw. Ekopracowni. Pracownia została odnowiona, wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny i ciekawe pomoce dydaktyczne. Sala zyskała też nowe meble i dekoracje. Tak utworzone miejsce służy do realizacji programów edukacyjnych.
EKOPRACOWNIA dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Narodowego Funduszu Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w formie dotacji kwocie 45 tys. zł. 5 tysięcy złotych stanowi wkład własny Gminy Ostrowite.
Najczęściej przeglądane informacje:
Zmiana godzin pracy urzędu XXVI Wielkopolski Piknik Sołtysów już 20 czerwca w Sompolnie Kondolencje XXVIII Sesja Rady Gminy Ostrowite Wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Ostrowite 5 czerwca 2026 r. - Urząd Gminy Ostrowite będzie nieczynny Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Ostrowitem Nabór wniosków na usuwanie azbestu Powiatowe Obchody Dnia Strażaka – Ostrowite 2026 Wielkopolska wspiera pszczoły – nabór zgłoszeń dla pszczelarzy do 28 maja 2026 r.




Gmina
















Gmina Ostrowite