Powiat Słupecki na rower z Karoliną Kocięcką - podsumowanie projektu
10.06.2025 11:20
Stowarzyszenie "Unia Nadwarciańska" zaprasza wszystkich rowerzystów i osoby, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z jazdą na rowerze do udziału w podsumowaniu projektu "Powiat Słupecki na rower z Karoliną Kocięcką!".
13 czerwca, o godzinie 16.00 na promenadzie Słupeckiej będzie czekać mnóstwo atrakcji i spotkanie z wieloma ciekawymi gośćmi. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na plakaci
Najczęściej przeglądane informacje:
Zmiana godzin pracy urzędu XXVI Wielkopolski Piknik Sołtysów już 20 czerwca w Sompolnie Kondolencje XXVIII Sesja Rady Gminy Ostrowite Wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Ostrowite 5 czerwca 2026 r. - Urząd Gminy Ostrowite będzie nieczynny Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Ostrowitem Nabór wniosków na usuwanie azbestu Powiatowe Obchody Dnia Strażaka – Ostrowite 2026 Wielkopolska wspiera pszczoły – nabór zgłoszeń dla pszczelarzy do 28 maja 2026 r.




Gmina
Gmina Ostrowite