02.05.2025 12:07
Gmina Ostrowite zrealizowała przedsięwzięcie pn. „Budowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Ostrowite”, współfinansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Wsparcie bezzwrotne zostało udzielone na podstawie umowy zawartej z Samorządem Województwa Wielkopolskiego.
Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach inwestycji B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich”.
Wartość przedsięwzięcia: 6 438 435,00 zł brutto
Wysokość dofinansowania z KPO: 5 000 000,00 zł