Od 1 lipca ruszyła Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków
22.07.2021 09:56
Informujemy, że od 1 lipca 2021 r. ruszyła Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków, która ma na celu zebranie wszystkich danych dotyczących źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych. Odpowiednią deklarację składa właściciel/zarządca budynku zasilanego przez źródło ciepła lub spalania paliw do 1 MW.




Gmina













Gmina Ostrowite