Konkurs rozstrzygnięty
29.01.2020 08:49
Zwycięzcami konkursu „Opłata miejscowa – na tak dla turystyki Gminy Ostrowite” zostali: pani Jolanta Rogalska (Agroturystyka u Rogala), pani Elżbieta Brona (Gospodarstwo Agroturystyczne na Skrzynce) oraz pani Beata Mierzejewska (Gospodarstwo Agroturystyczne Grażyna i Sławomir Mierzejewscy).
Uroczyste wręczenie nagród laureatom miało miejsce dnia 24 stycznia 2020 r. w trakcie XX Sesji Rady Gminy Ostrowite.
Konkurs został ogłoszony przez Wójta Gminy Ostrowite Zarządzeniem Nr 21/2019 z dnia 23 kwietnia 2019 r. Jego celem jest popularyzacja „dobrych praktyk” w zakresie prawidłowego poboru i terminowego rozliczania opłaty miejscowej stanowiącej dochód gminy.
Najczęściej przeglądane informacje:
Zmiana godzin pracy urzędu XXVI Wielkopolski Piknik Sołtysów już 20 czerwca w Sompolnie Kondolencje XXVIII Sesja Rady Gminy Ostrowite Wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Ostrowite 5 czerwca 2026 r. - Urząd Gminy Ostrowite będzie nieczynny Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Ostrowitem Nabór wniosków na usuwanie azbestu Powiatowe Obchody Dnia Strażaka – Ostrowite 2026 Wielkopolska wspiera pszczoły – nabór zgłoszeń dla pszczelarzy do 28 maja 2026 r.




Gmina



Gmina Ostrowite